Kategoriler

HAKKIMIZDA

 FİRMA BİLGİSİ

   Üretim hayatına plastik vakum ve enjeksiyon, oto iç trim  işleme olarak faaliyete başlayan firmamız 2010 yılından itibaren plastik şeklinde arabalı yatak üretimine başlamış ve uzun yıllar piyasanın bilinen en ünlü firmalarına fason üretim yaptıktan sonra ihracata yönelmiştir. Hali hazırda %90 ihracat %10 yurtiçi perakende satışlarımız mevcuttur.

  Yurtdışı A.B.D New york / buffalo eyaletinde ürün depomuz bu pazardaki tüm sitelerde satışa sunulmuştur. Ayrıca Kanada / Toronto Ontario eyaletinde showroom ve depomuz o ülkedeki çocuk arabalı yatak ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. 

  Üretim kalitemiz hem yurtiçi hem de ihracat ürünlerinde aynı titizlikle yapılmaktadır. “Children Safety Rules” kuralları gereği kullandığımız plastik malzemenin kurşun (lead) oranı 100 ppm’in altında olup çocuklar için tehlike unsuru içermemektedir. 

  İhracat yaptığımız ülkelerin katı gümrük kuralları, sağlık ve çocuk koruma gereksimleri tamamen karşılanmakta ve yılların tecrübesi ile iyileştirmeler sürekli devam etmektedir.

  Bu noktada Arabalı yatak üretimi yapan firmamız , paranızın tam karşılığı hizmeti sizlere taahhüt eder. Gerek sitemiz gerekse yaygın satış siteleri (Trendyol, N11, Hepsiburada) üzerinden müşteri yorumlarına bakabilir, sipariş öncesi sorularınızı ilgili destek hattından sorabilirsiniz.

trendyol arabalı yatak   n11 arabalı yatak hepsiburada arabalı yatak

 

Trendyol         : https://www.trendyol.com/magaza/inegoldeneve1-m-595677?sst=0

N11                  : https://www.n11.com/magaza/inegoldeneve

Hepsiburada  : https://www.hepsiburada.com/magaza/inegoldeneve

 

 Türkiye satış sitesi : www.inegoldeneve.com

 Kanada satış sitesi :  www.cakidsroom.com

 ABD satış sitesi :  www.supercarbeds.com

 Avrupa satış sitesi : www.mycarbeds.com

  

 arabali-yatak-uretimi canada car bed web

 

canada-car-bed-1 canada car bed 2